4a ir 4c išvyka į Kėdainius

2022 10 16
| atnaujinta 2022 10 16

Pasimatuok profesiją arba kai užaugsiu, būsiu…

Pasaulyje egzistuoja tokia daugybė įvairiausių darbų bei profesijų, kad vargiai kas galėtų jas išvardinti ar suskaičiuoti. Ir kaip iš tokios gausybės išsirinkti tą pačią pačiausią – įdomiausią, smagiausią, geriausią?.. Reikia apie jas žinoti!
4a ir 4c klasių mokiniai vyko į Kėdainių Profesinio rengimo centrą, kur dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose: „Plaukų kirpimas ir jų priežiūra”, „Picų kepimas”. Mokiniai mokėsi prižiūrėti plaukus. Sužinojo, kad norint turėti gražius plaukus ne visuomet užtenka vien tik rūpintis išoriniu, fiziniu jų grožiu. Svarbi ir organizmo būklė bei maistas, kurį vaikai valgo. Mergaitės galėjo naudotis būsimų kirpėjų paslaugomis. Jų plaukus pynė įvairiomis kasomis, formavo garbanas. Grįžę iš kirpyklos žinias gilino maisto gamybos ruošime. Gamino, kepė, valgė įvairių rūšių picas.
Atvykę į tradicinių amatų centrą Arnetų namą mokiniai mokėsi pinti iš vytelių, dalyvavo drožybos užsiėmimuose, vilnos vėlime. Mokytojų Albino ir Jautrutės ketvirtokai nuolat skatinami domėtis profesijų įvairove ir rinktis mėgstamiausias.