8 klasių mokinių susitikimas su Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokiniais

2021 03 02
| atnaujinta 2021 08 28

Vasario 23-26 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija pakvietė 8 klasių mokinius į virtualų ugdymo karjerai renginį „Kviečiame skrydžiui!“. Gimnazijos Mokinių taryba ir mokytojai improvizuoto skrydžio metu 8-okams atsakė į klausimą, kaip suplanuoti savo skrydį gimnazijoje. Bendraudami su jaunaisiais draugais, gimnazistai akcentavo, kad svarbiausia- pasirinkti teisingą skrydžio kryptį, kaip savo skrydį paversti tikslu ir kaip apkeliauti aplink pasaulį nemokamai.

Atsakydami į šiuos klausimus Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokiniai dalinosi savo patirtimi ir mokymosi pasiekimais, kuriuos įgijo aktyviai dalyvaudami mokinių savivaldos veikloje, adaptacijos ir kūrybiškumo stovyklose, įvairiose popamokinėse veiklose, iniciatyvose ir Lietuvos bei tarptautiniuose projektuose.