Birželio 14 – 23 d. veiklos

2021 07 26
| atnaujinta 2023 08 30

Birželio 14 – 23 dienomis mūsų progimnazijos 5-8 klasių mokiniams vyko virtualūs susitikimai su įvairių profesijų atstovais bei įtraukiančios ugdomosios veiklos.

Apie tai „Kaip ir kada pradėti planuoti karjerą?“ mokiniams papasakojo psichologe Ugne Juodyte.

Barboros Dubickaitės mama Asta atskleidė, kokia įtraukianti ir kilni yra karo mediko profesija. Apie teisininko profesiją papasakojo Simonos Zavišės mama Ramunė, o Evelinos Sudikaitės mama Kristina – apie veterinarijos gydytojo darbe kylančius iššūkius.

Elzės Kažemėkaitytės mama Henrieta ir lytiškumo ugdymo koordinatorius Martynas Asakavičius vedė sveikatos ir lytiškumo ugdymo pamoką, o Beno Dabulio tėtis Martynas – finansinio raštingumo pamoką.

5 klasių mokiniai pasinėrė į Lietuvių animatoriaus Antano Skučo animacijos pasaulį.

AČIŪ mūsų mokinių tėveliams už įdomias ir naudingas žinias.