Edukacija „Psichinė sveikata ir maistas“

2022 11 08
| atnaujinta 2022 11 08

Edukacija „Psichinė sveikata ir maistas“

Spalio 27 d. 8-ų klasių mokiniams vyko edukacija „Psichinė sveikata ir maistas“, skirta Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti. Mokiniams buvo papasakojama, kas yra psichinė sveikata apskritai, kuo susijusi psichikos sveikata ir maistas, koks tarpusavio sąryšis ir įtaka. Per praktinę užduotį „Dėkingumo sąrašas“ aštuntokai turėjo parašyti 25 punktus už ką jie jaučiasi dėkingi. Dėkingumo sąrašo rašymas yra puikus metodas, per kurį yra įsijaučiama į dėkingumo jausmą, tokiu būdu pakeičiant emociją. Edukacinės pamokos pabaigoje mokiniai degustavo įvairių daržovių kartu su dviejų rūšių humusu. „Patatos bistro“ edukatorė Asta priminė mokiniams lėto valgymo, sveiko maisto ir sveikų užkandžių svarba, ypatingai emocinio valgymo ir psichikos sveikatos kontekste.