I  vieta Kauno miesto mokinių protų mūšyje ,,Lietuva – mano širdyje“

2022 02 22
| atnaujinta 2022 02 22

Vasario 10 d. dvi 6a klasės mokinių komandos nuotoliniu būdu dalyvavo Kauno miesto mokinių projekto „Aš – Lietuvos pilietis“ protų mūšyje ,,Lietuva – mano širdyje“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginį, kurio tikslas stiprinti mokinių pilietinę ir tautinę savimonę, skatinti domėtis valstybingumo bei nepriklausomos Lietuvos istorija, organizavo Kauno m. savivaldybės švietimo ir ugdymo skyrius bei Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Deimantė Rakauskaitė, Rokas Stanevičius, Erikas Jankauskas ir Kamilė Ramanauskaitė iš 25 dalyvavusių komandų užėmė 1-ąją vietą. Antroji mokinių komanda užėmė 5-ąją vietą. Mokinius protų mūšiui parengė istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė.