Ugdymas karjerai

2024 03 19
| atnaujinta 2024 03 20
Mūsų progimnazijos 8a klasės mokiniai aplankė šiuolaikinę Danijos įmonę LTP, kuri užsiima viršutinių moteriškų ir vyriškų drabužių, skirtų aktyviai  sportiniai veiklai, gamyba. Mokiniai susipažino su gamybos įmone ir inovaciniu centru.

8d klasės mokiniai aplankė Lietuvos ir Vokietijos metalo įmonę HI STEEL, kurioje pamatė kaip gaminamos mašinų detalės tokioms mašinoms kaip BMW.

8b ir 8c klasės mokiniai aplankė Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą. Dalyvavo praktinėse ugdymo karjerai edukacinėse pamokose. Renginio metu sužinojo kokias profesijas galima įsigyti mokymo centre, pabendravo su mokytojais ir mokiniais, susipažino su virėjo, barmeno, padavėjo ir viešbučio darbuotojo profesijomis.