Kauno miesto ugdymo įstaigų kultūrinio orientavimosi konkursas ,,Senamiesčio labirintai“

2022 05 30
| atnaujinta 2022 05 30

Gegužės 20 d. aštuonios 5- 8 klasių  progimnazijos komandos dalyvavo Kauno m. ugdymo įstaigų projekto ,,Ten, kur mano namai“ kultūrinio orientavimosi konkurse ,,Senamiesčio labirintai“, kurį organizavo Kauno m. savivaldybė, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Kauno kultūros paveldo skyrius. Konkurso tikslas – sudaryti galimybę mokiniams paminėti Kauno miesto gimtadienį, dalyvaujant kultūrinio orientavimosi konkurse, naudojant Actionbound programą, ieškant ir susipažįstant su unikaliomis, gilią istoriją menančiomis senamiesčio vietomis. Sveikiname 6a klasės mokinius Roką Stanevičių, Kornelijų Tarutį, Jorį Korženiauską, Jorį Gervę užėmusius 3-ąją vietą. Taip pat 5a, 5c,6a ir  6b klasių komandas, kurios priėmė iššūkį dalyvauti šiame konkurse. Šaunuoliai! Mokinius konkursui ruošė Daiva Sinkevičienė, Birutė Dindaitė-Mikalajūnė, Aleksandras Rancevas.