Konkursas ,,Miesto paveikslas – universitetinis Kaunas“

2022 10 24
| atnaujinta 2022 10 25

Spalio 13 d. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto ,,Ten, kur mano namai“ kultūrinio orientavimosi konkurse ,,Miesto paveikslas – universitetinis Kaunas“, skirtame universiteto 100 -ųjų metinių paminėjimui.

Kauno Algio Žikevičiaus Saugaus vaiko mokyklos organizuoto konkurso tikslas – supažindinti mokinius su Kauno universitetų formavimosi istorija, atkreipti dėmesį į šių mokslo įstaigų reikšmę Baltijos šalyse, skatinti mokinių kūrybiškumą, informacinių technologijų pritaikymą praktikoje su telefono Actionbound programa.

Sveikiname 7a klasės komandą – Deimantę Rakauskaitę, Jorį Korženiauską,  Eriką Jankauską, Jorį Domantą Gervę – užėmusią 2-ąją vietą. Mokiniams įteikti Kauno m. Švietimo skyriaus diplomai bei organizatorių prizai. Džiaugiamės šeštokų ir septintokų  komandomis, užėmusiomis  5-ąją vietą. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė