Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 2–8 kl. mokinių MICRO:BIT kompiuteriukų programavimo turnyras „Jaunieji inovatoriai“

2021 04 07
| atnaujinta 2021 08 27

2021 m. kovo 30 dieną virtualioje erdvėje vyko 2-8 kl. mokinių Micro:Bit kompiuteriukų programavimo turnyras „Jaunieji inovatoriai“. Tokio tipo konkursas Lietuvoje organizuotas pirmą kartą. Turnyre dalyvavo net 11 komandų iš įvairių Lietuvos miestų.

Pradžioje mokiniai pristatė savo komandas, susipažino, dalyvavo interaktyvioje viktorinoje. Tuomet kibo į programavimo užduotis. Renginio pabaigoje mokiniai kūrė išradingus ir smagius Micro:Bit kompiuteriukus iš namuose rastų priemonių, tuomet juos pristatė turnyro draugams.

Kauno Žaliakalnio progimnazijos komanda „Žalias kalnas” laimėjo III vietą. Mokinius ruošė informacinių technologijų mokytojas metodininkas Aurelijus Austynas.