Mero sveikinimas

2021 09 01
| atnaujinta 2021 09 01

Mieli mokiniai ir jų tėvai, pedagogai ir vadovai,

sveikinu visą bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia. Ši Mokslo ir žinių diena savotiškai tapo dviguba švente. Dar ne taip seniai, būdami nežinioje, spėliojome, ar pavyks Rugsėjo 1-ąją sugrįžti į klases. Tačiau didelis noras ir bendros pastangos davė savo, kad šiandieną visi galite susitikti gyvai.

Mokykla – tai ne vien pamokos, bet kur kas daugiau: unikalios patirtys, draugai, autoritetai, žinios ir vertybės, kurios pasilieka žmogui visam likusiam gyvenimui.

Visiems pedagogams linkiu, kad jų pamokos būtų išties mėgstamos, pavyzdingai lankomos ir turiningos, o kasdienis darbas visuomet sulauktų deramo įvertinimo bei pagarbos.
Vaikai, nepamirškite parodyti savo dėkingumo mokytojams, kurie dovanoja Jums dalelę savęs. Tai unikalios asmenybės, kurios daugeliui išliks atmintyje amžiams.

Dar kartą sveikinu visus su nauja pradžia. Linkiu kuo daugiau vertingų žinių ir smagaus laiko praleisto drauge.

Sėkmingų ir rezultatyvių mokslo metų!