Olimpinis mėnuo

2022 01 18
| atnaujinta 2022 01 18

„Olimpinis mėnuo“ –projektas, skirtas pradinių klasių mokiniams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu. Šiame smagiame projekte dalyvavo ir mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai.

Per projektą pradinių klasių mokiniai kartu su Ąžuolu Galiūnu aktyviai leido laiką per pertraukas, pamokas, išbandė įvairias mankštas ir žaidimus; su Una Superbičiule mokėsi pažinti savo jausmus; Amis Kilniaširdis mokė sveikai maitintis, o Luka Kibirkštis būti draugiškiems ir bendrabarbiauti.

Projektas finišavo ypatingai smagiai – buvo burtų keliu išrinkta ir apdovanota projekto organizatorių prizais 2b klasė. Laimė didesnė, kai ja daliniesi. Šiais prizais galės džiaugtis visi pradinių klasių mokiniai.