Pilietiškumo ugdymo pamoka „Mes prisimename, kodėl esame laisvi“

2022 01 18
| atnaujinta 2022 01 18

Sausio 13 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijoje buvo minima Laisvės gynėjų diena. Visi mokyklos bendruomenės nariai segėjo neužmirštuolės žiedą. Progimnazijoje pražydo neužmirštuolių pieva.

8 val. Vyko pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ dešimčiai minučių buvo uždegtos žvakutės, žuvusiems ir kovojusiems už Lietuvos laisvę atminti.

Mokytojai ir mokiniai dalyvavo pamokoje „Mes prisimename, kodėl esame laisvi“ kartu su Tito Masiulio seserimi Giedre Prialgauskiene, kuri pasidalino savo prisiminimais apie savo brolį Titą ir Sausio 13-osios įvykius. Pamoką Giedrė baigė atsisveikindama mėgiamu brolio atsisveikinimu „GYVENKIT“

Mokinių taryba pagerbė Titą Masiulį uždegdami žvakutes prie jam skirto koplytstulpio.