Prisijungėme prie besimokančių pradinių mokyklų tinklo

2022 03 07
| atnaujinta 2022 03 07

Progimnazijos pradinių klasių mokytojai kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ilona Andrikiene dalyvauja ilgalaikėje ir kryptingoje nuotolinėje programoje „Besimokančių pradinių mokyklų tinklas“. Mokytojai gilina žinias, įgūdžius ir kompetencijas socialinio emocinio ugdymo, vaikų finansinio raštingumo, spec. poreikių srityse. Programos dalyviai turi galimybę virtualiai nuvykti į lietuviškas ugdymo įstaigas užsienyje. Rudens sesijos metu mokytojai aplankė Baltic International School Tenerifėje, susipažino su aktualijomis, pasisėmė patirties. Tikimės, kad ši programa į kolektyvą įneš bendrystės, paskatins dalinti gerąja patirtimi su mokiniais, tėvais ir mokytojais.  Nekantriai laukiame kitų paskaitų.