Projektas „Pažink savo tėvynę“

2022 06 14
| atnaujinta 2022 06 14

Birželio 6–9 d. sodyboje „Dzūkijos perlas“ Nacionaliniame Dzūkijos parke vyko projektas „Pažink savo tėvynę“. Mokiniai vykdė įvairias veiklas: grupėse atliko kūrybines, sportines, pažintines užduotis. Pamokų tikslas – pagalba vienas kitam ir bendrystės svarba. Grožėjosi Dzūkijos nacionalinio parko kraštovaizdžiu, aplankė Merkinės piliakalnį bei katedrą. Vykdė akcijas „Gėlių ir minčių pieva Ukrainai“ bei „Skaitanti stovykla“.

Stovyklautojus aplankė daug svečių: Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro kariškiai, Baltijos cirkas, Vytaras Radzevičius atvyko su projektu „Pasaulio puodai“, Merkinės jaunimo etnokultūrinis klubas „Kukumbalis“ – su kuriais vyko edukacijos.

Paskutinę dieną mokiniai dalyvavo nuostabiame rytmetyje „Lietuviais esame mes gimę“. Atsisveikinant stovyklautojams buvo įteikti stovyklos medaliai ir Alytaus naujienų laikraštis, kuriame minimas mūsų organizuojamas projektas.

Ačiū stovyklos vadovams: mokytojams Albinui, Birutei, Brigitai, Miglei už įdomias veiklas ir kantrybę, sodybai „Dzūkijos perlas“ už priėmimą ir skanų maistą. Ačiū visiems svečiams, kurie aplankė. Mokiniams – tai buvo nuostabi patirtis!