Projekto ,,Ten, kur mano namai“ 6 – 8 klasių mokinių kultūrinio orientavimosi konkursas ,,Miesto paveikslas – universitetinis Kaunas“

2021 12 10
| atnaujinta 2021 12 10

Lapkričio 26 d. 6-8 klasių mokiniai naudodamiesi Actionbound programa dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto ,,Ten, kur mano namai“ kultūrinio orientavimosi konkurse ,,Miesto paveikslas – universitetinis Kaunas“.

Kauno Algio Žikevičiaus Saugaus vaiko mokyklos organizuoto konkurso tikslas – formuoti požiūrį į kultūrinį miesto įvaizdį, atkreipiant dėmesį į darbų išskirtinumą, jungiant inovatyvumą ir tradicijas, tobulinti informacinių technologijų taikymo praktikoje gebėjimus. ,,Miesto paveikslas – universitetinis Kaunas“ skirtas universiteto 99 -ųjų metinių paminėjimui.

Sveikiname 6a klasės komandą – Deimantę Rakauskaitę, Samantą Kochanaitę,, Kamilę Ramanauskaitę ir Gabiją Stankevičiūtę – iš 27 dalyvavusių komandų užėmusią 2-ąją vietą. Mokiniams įteikti Kauno m. Švietimo skyriaus diplomai. Džiaugiamės  ir kita šeštokų komanda, užėmusia  5-ąją vietą. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė.