Sveikiname 1 -osios vietos laimėtojus kultūrinio orientavimosi konkurse „Tvarus Kauno naujamiesčio paveldas“

2022 09 30
| atnaujinta 2022 09 30

Rugsėjo 16 d. 6-7 klasių  mokinių keturios komandos dalyvavo Kauno miesto mokyklų 6-8 kl. mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse „Tvarus Kauno naujamiesčio paveldas“, skirtame Europos kultūros paveldo dienoms, kurį organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Tikslas – didinti mokinių motyvaciją domėtis savo miesto istorija, formuojant pažintines, iniciatyvumo ir kūrybingumo bei komunikacines kompetencijas.

Sveikiname 6a ir 6c klasių jungtinę komandą (Vytenį Vervečką, Matą Jacevičių, Radvilą Stanionį ir Herkų Maniušį) iš 27 dalyvavusių komandų užėmusią 1-ąją vietą ir 7a klasės komandą (Deimantę Rakauskaitę,   Roką Stanevičių, Kamilę Ramanauskaitę, Eriką Jankauską) -4-ąją vietą. Džiaugiamės komandomis, užėmusiomis 5-ąją ir 7-ąją vietas. Prizininkams įteikti diplomai, proginiai medaliai, asmeninės dovanėlės. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė