Sveikiname jaunuosius istorikus!

2022 05 04
| atnaujinta 2022 05 05

Kovo  11 d. devyni progimnazijos  mokiniai dalyvavo VDU organizuotoje Kauno istorijos olimpiadoje, skirtoje Lietuvos universiteto įsteigimo Kaune šimtmečiui paminėti. Olimpiados tikslas – skleisti ir įtvirtinti Kauno istorijos žinias, stiprinti VDU ir mokyklų ryšius, prisidėti prie humanitariniams ir socialiniams mokslams gabių mokinių ugdymo.

Balandžio 26 dieną, VDU Didžiojoje  Auloje skambėjo klasikinė muzika ir universiteto profesorių sveikinimai 10-osios Kauno istorijos olimpiados laureatams.  Tarp 129  dalyvių (5-6 kl. grupėje) mūsų mokiniai Radvilas Eidukevičius (5a)  užėmė 1-ąją vietą, Paulius Mažeika (5c ) – 3-ąją , Elzė Račkauskaitė (5c ) – 6-ąją, Timotiejus Pehk-Ivaščenko (5d) -17-ąją, Dominykas Čiūta (6b) – 26-ąją, Šarūnas Juodenis ( 5c) – 44-ąją, Andrius Šlekaitis (5b) – 47 -ąją,  Haris Čipinis  (5d )– 78 -ąją, Rokas Stanevičius (6a) -79-ąją.

Olimpiadai mokinius paruošė istorijos mokytoja metodininkė Daiva Sinkevičienė. Didžiuojamės savo mokiniais ir mokytoja!