Šviečiamosios gyvulininkystės programos „Gyvulininkystė ir aš” dalyviai

2021 06 09
| atnaujinta 2021 08 27

Kauno Žaliakalnio progimnazijos 3 b klasės mokiniai dar kovo mėn. laimėjo šviečiamosios gyvulininkystės projektą „Gyvulininkystė ir aš”. Aktyviai vykdė šviečiamąją veiklą „Augink, rūpinkis, mylėk”. Mokiniai žiūrėjo mokomuosius filmukus, atliko užduotis knygelėse, piešė, diskutavo, kūrė mįsles, rinko informaciją apie gyvulius ir t.t. Įsimintiniausia šio projekto diena – išvyka į A. ir V. Astromskų ūkį Kauno raj. Bubių km. Sužavėjo mažieji deksterių veislės jautukai. Pačiam mažiausiam dar tik 10 dienų. Mes parsivežėme užduotį – sugalvoti mažyliui vardą… Vaikai vaišino karvutes savo atsivežtomis lauktuvėmis – batonu. Ačiū ūkininkei Adelei už galimybę paravėti moliūgų lysves, o rudenį mes važiuosime nuimti derliaus. Mes tikime, kad ne paskutinį kartą susitinkame.